Hakkımızda

Özay Reklam; bir marka olarak dijital baskı, tasarım ve çözüm ortaklığı konusunda uzmanlaşan ekibiyle, siz değerli müşterilerimizin de istekleri doğrultusunda firmanızın ihtiyaçlarına çözüm oluyoruz.

Image

Biz Kimiz?

2009 yılında kurulmuş olan Özay Reklam sektöründe önde üretimle tasarımı , teknoloji ile hayal gücünü kalite çerçevesinde buluşturarak  reklam dünyasında üst seviyelerde yer almaktadır.

Dizayn ve sektörle ile ilgili trendleri yakından takip eden  ve yıllardır yükselen bir grafik çizen firma istikrar ve değili içinde korumuş olduğu politakalar ve heyecanını üretim hızını zirveye ulaştırmak için ekip arkadaşları ile profesyonelliği sayesinde potansiyel ve gücünü korumaktır. 

Image

Neden Varız ?

Reklamcılık sektöründe gelişen teknoloji ile birlikte firmaların  bu alandakı ihtiyaç ve gereksinimlerini tespit etmek.

Ar-ge çalışmalarını yapmak ve ortaya çıkan ihtiyaç ve gereksinimleri karşılamak. Bir firma için reklamın ne kadar önemli olduğunu müşterilemize hissettirebilmektir. 

Image

Hedeflerimiz

Reklam alanında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hayata geçirmekte olan firamımız ürün geliştirmede her zaman "en iyisi" ve “en farklısı”  “ en kalitelisi” ve "özgün ürün" hazırlama politakisini izleyen çözüm odaklı bir firma olup şirket yapı ve ilkerine bağlı kalarak reklam sektöründe yurt içinde öncü firma olmaktır.